Kdo využíva fitness parky?

Naše fitness parky, ktorých počet vytrvalo rastie, nacházajú svoje využitie naprieč všetkými generáciami.

Keď sme začínali, mali sme obavy, že naši ľudia ešte zďaleka nie sú pripravení cvičiť na verejných priestranstvách, či parkoch pred zrakmi okoloidúcich.  Ale už krátko po dokončení prvej realizacie vonkajšej posilňovne sme zistili pravý opak. Záujem o cvičenie nás milo prekvapil.

Pôvodná koncepcia využívania fitness strojov výhradne mladistvými a seniormi sa ukázala ako mylná. Napríklad mamičky s kočíkom, či viacerými malými deťmi majú sťažené podmienky dochádzať do klasickej posilňovne, ale vonkajší fitpark je pre ne ideálnym miestom, kde si môžu zacvičiť podľa svojich fyzických možností. Deti, pre ktoré je také miesto novinkou, si zase vybijú energiu pri poznávaní novej zábavy. Aj preto patria naše stroje do sortimentu vhodných doplnkov k existujúcim detským ihriskám a športoviskám, kde si mamička či starí rodičia zacvičia, kým sa ich ratolesti pod dohľadom hrajú.

Početnú skupinu užívateľov fitparkov dopĺňajú aj teenageri, ktorí tu nájdu patričné vyžitie a nemajú tak potrebu navštevovať a často i ničiť klasické detské ihriská, ktoré nie sú stavané na záťaž dospievajúcej mládeže. Fitness stroje vydržia vzhľadom k vandaluvzdornej konštrukcii náročné zaobchádzanie. 

Cvičením na týchto strojoch si môže každý užívateľ nielen pretiahnuť a posilniť svaly celého tela, ale súčasne dochádza k potrebnému rozvoju vhodnej koordinácie pohybov a motoriky, teda schopnostiam, ktoré sú u mládeže pri dnešnom životnom štýle nie vždy správne rozvíjané. Dospelá populácia aj generácia seniorov vždy ocenia aktivitu mestských a obecných zastupiteľstiev, realizovať športovo zamerané projekty, ktoré doposiaľ chýbali a sú určené pre naozaj široké vekové spektrum obyvateľstva.

Príležitosť navštíviť vonkajší fitpark kedykoľvek a mať možnosť bezplatného voľného prístupu oproti klasickým posilňovniam oceňujú v súčasnej dobe úplne všetci.

Nájdite si Vám najbližší fitpark v mape našich  realizácií.
Prečo si nás vybrať

  • Viac ako 1011 realizácií
    Počtom realizácií sa radíme medzi najvýznamnejšie spoločnosti v Európskej únii.
  • Skúsenosti
    Vieme, ako vytvoriť fitness park, kam sa budú ľudia radi vracať.
  • Všetko skladom
    Všetky posilňovacie stroje dostupné v centrálnom sklade. Dnes objednáte, zajtra dodáme.


Chcete vlastný fitpark?

Radi Vám odpovieme na Vaše otázky. Vypracujeme nezáväznú kalkuláciu a projekt.

Zadať dopyt
Táto otázka slúži k overeniu, či sa nejedná o spam.