O nás

Spoločnosť COLMEX s.r.o., je výhradným dovozcom, distribútorom, predajcom a výrobcom vonkajších posilňovacích strojov renomovanej značky COLMEX pre Českú a Slovenskú republiku. Realizáciu fitparkov značky COLMEX v Slovenskej republike zabezpečuje firma Dextrade Žilina, s.r.o. Začiatkom roku 2013 sme rozšírili naše aktivity tiež do Nemecka, Rakúska a Poľska, kde už realizujeme niekoľko projektov.

Po dobu svojej existence si spoločnost vďaka viac ako 1011 realizáciam vydobila na trhu EU miesto jedného z najväčších dodávateľov vonkajšíchj posilňovacích strojov, ktoré sú určené primárne pre vonkajšie použitie nielen ako samostatné fitness parky a ihriská pre seniorov, ale aj ako vhodný a účelný doplnok pre stávajúce detské či viacúčelové ihriská, športoviská a miesta pre trávenie voľného času.

Vonkajšie fitness parky pre všetky generácie ako celok, prípadne jednotlivé posilňovacie stroje sú určené nielen pre inštaláciu na verejných miestach, v parkoch, na ihriskách či športoviskách, ale aj v kúpeľných komplexoch, pri reštauráciach či obchodoch, domovoch pre seniorov, nemocniciach a ďaľších rekreačných a športových areáloch, kde nachádzajú svoje maximálne využitie naprieč všetkými generáciami.

Vonkajšie posiňlovne našej firmy plne odrážajú potreby súčasných obyvateľov a zároveň vhodne rozvíjajú mentálne a psychosociálne zručnosti jedincov i kolektívov. Vzniká tak priestor pre aktívnu a zároveň relaxačnú činnosť aj priestor pre dôležitú individuálnu realizáciu, kde život zúčastnených získavá novú hodnotu.

Pevné konštrukčné riešenie, vysoká kvalita a vandaluvzdornosť predurčujú naše vonkajšie posilňovacie stroje k trvalému a spokojnému užívaniu všetkými zúčastnenými a je zároveň zárukou, že Vaša vonkajšia posilňovňa bude mnoho rokov obľúbeným miestom pre obyvateľov a návštěvníkov Vášho mesta, či obce.

Veríme, že Vás naša ponuka osloví, pretože udržiavanie zdravého životného štýlu a dobrej nálady vytvára v nášom živote pocit tak fyzickej, ako aj psychickej pohody - a to v akomkoľvek veku.

                                                                    Vladimír Havlík, riaditel spoločnosti Colmex s.r.o.

 

Z vyjadrení spokojných zákazníkov a návštevníkov fitparkov:

„Předně musím říci, že jsme všichni velice mile překvapeni, že je o náš senior park tak obrovský zájem právě ze strany seniorů.  Měli jsme trochu obavy, zda jsou čeští senioři připraveni cvičit na venkovních strojích - zda se nebudou stydět cvičit před ostatními lidmi, ale realita provozu za první měsíc svědčí o naprostém opaku. I přes opravdu parné počasí jsou cvičební stroje neustále obsazené především občany důchodového věku. Největší zájem o cvičení je samozřejmě ráno a navečer právě vzhledem k počasí, ale díky tomu, že nedaleko parku bydlím, je milé sledovat, jak si v něm senioři pejskaři i nepejskaři dávají ráno dostaveníčka, aby si společně zacvičili...“

ÚMČ Praha 4

„Jako sportovec skutečně oceňuji tento záměr radnice, vybudovat park, kam si mohou přijít zacvičit i lidé starší generace. Zvláště se mi líbí, že je to cvičení venku, v přírodě. Podobné parky a sportoviště jsem viděl například ve Švédsku. Je třeba i u nás tato místa otevřít veřejnosti, ať si přijde zasportovat, kdo chce a kdy chce.“

Patron projektu lékař prof. Pavel Pafko
Prečo si nás vybrať

  • Viac ako 1011 realizácií
    Počtom realizácií sa radíme medzi najvýznamnejšie spoločnosti v Európskej únii.
  • Skúsenosti
    Vieme, ako vytvoriť fitness park, kam sa budú ľudia radi vracať.
  • Všetko skladom
    Všetky posilňovacie stroje dostupné v centrálnom sklade. Dnes objednáte, zajtra dodáme.


Chcete vlastný fitpark?

Radi Vám odpovieme na Vaše otázky. Vypracujeme nezáväznú kalkuláciu a projekt.

Zadať dopyt
Táto otázka slúži k overeniu, či sa nejedná o spam.