Napísali o nás

V centre Náruč záchrany Senior&Junior otvorili ihrisko pre seniorov

Cieľom špecializovaného ihriska je nielen pomáhať im využívať voľný čas aktívne, ale pod dozorom odborného rehabilitačného personálu pozitívne ovplyvniť zdravie a pohyblivosť seniorov.

Zdroj: teraz.sk

V Palárikove otvorili FITPARK pre seniorov

V piatok 21. júna otvorili pomerne netradičné zariadenie - fitnesscentrum, ktoré má slúžiť seniorom. Doposiaľ sa športovým aktivitám v podobných strediskách venovali prevažne mladí ľudia.

Zdroj: novezamky.sme.sk/

Bratislavskí seniori si môžu zacvičiť vo svojom novom parku

Bratislava 14. júna (TASR) – Nový Senior park s tradičnou Letnou čitárňou dnes slávnostne otvorili v bratislavskej Medickej záhrade.

"Rozširujeme možnosti využitia tejto záhrady o fit park pre seniorov na precvičenie tela. Chceme, aby sa návštevníci čitárne cítili príjemne," zdôvodnila starostka Starého Mesta Tatiana Rosová.

Zdroj: teraz.sk

Seniori si pri strážení detí môžu zacvičiť v novom Fit parku

Levice 7. júna (TASR) – Seniori v Leviciach si pochvaľujú nový FitPark, ktorý vyrástol v oddychovej zóne na ulici J. Hollého, kde mesto už dávnejšie vybudovalo moderné detské ihrisko. V jeho blízkosti bol koncom mája otvorený Fit park pre dospelých. Podľa levickej radnice je už dnes vyhľadávaným miestom, ktoré seniori radi využívajú.

Zdroj: hlavnespravy.sk

Šalianski seniori môžu využívať fit park v areáli detského ihriska

Šaľa 8. augusta (TASR) – Šalianski seniori môžu od začiatku tohto mesiaca využívať nový fit park v areáli detského ihriska na Okružnej ulici. Nájdu v ňom cvičebné náradia na precvičovanie ramien, chôdze, ohybnosti kĺbov, chrbta a pásu i náradie na posilňovanie svalov paží, pásu, nôh, brucha a hrudníka. Areál môžu využívať celoročne, otvorený je od 6,30 do 20,30 hodiny. „Nové cvičebné prvky sú určené prioritne seniorom, zacvičiť si však môžu všetci záujemcovia starší ako 15 rokov,“ uviedla Jana Nitrayová z mestského úradu.

Zdroj: hlavnespravy.sk

Seniorov ťahá do senického parku aj cvičenie

SENICA. Na návštevu mestského Parku Ladislava Novomeského v Senici majú starší ľudia o dôvod viac. Doteraz ho využívali najmä na prechádzky a oddych, dnes si v ňom môžu aj zacvičiť.

Zdroj: zahorie.sme.sk

Na mieste bývalého kina Zora v Ružinove otvorili fitpark pre seniorov

Bratislava 2. októbra (TASR) – Po Starom Meste môžu seniori v Bratislave využiť špeciálny fitpark už aj v Ružinove. Priestor pre aktívny oddych seniorov otvorili dnes popoludní na Okružnej ulici v priestoroch bývalého kina Zora, kde je dnes rovnomenné kultúrne a komunitné centrum.

Zdroj: teraz.sk

Seniori si budú môcť zacvičiť pod holým nebom

LEVICE – Seniori z mesta sa môžu tešiť z nového Fitparku, ktorý vyrástol na Ul. J. Hollého.

V tejto oddychovej zóne už slúži deťom moderné a obľúbené ihrisko. Slávnostné otvorenie Fitparku sa konalo v piatok 24. mája a tešilo sa vysokej účasti športuchtivých seniorov.

Zdroj: www.pohronie.sk

FITPARK v Šali

Pozrite si reportáž z otvorenia FITPARKu v meste Šaľa.

Zdroj: www.rtvkrea.sk

Fitpark v Tisovci

Keďže v dnešnom modernom svete je trendy “byť fit,” duševne aj telesne, tohtoročná študentská spoločnosť Challenge T, ktorá tento rok pracuje v Evanjelickom gymnáziu v Tisovci sa zamerala na zdravý životný štýl. Naším cieľom je viesť  práve Vás k tomu, ako “byť fit” a ukázať Vám tú správnu voľbu pri výbere jedla, ale aj činnosti vo vašom voľnom čase.

Zdroj: www.gemerland.sk
Prečo si nás vybrať

  • Viac ako 1011 realizácií
    Počtom realizácií sa radíme medzi najvýznamnejšie spoločnosti v Európskej únii.
  • Skúsenosti
    Vieme, ako vytvoriť fitness park, kam sa budú ľudia radi vracať.
  • Všetko skladom
    Všetky posilňovacie stroje dostupné v centrálnom sklade. Dnes objednáte, zajtra dodáme.


Chcete vlastný fitpark?

Radi Vám odpovieme na Vaše otázky. Vypracujeme nezáväznú kalkuláciu a projekt.

Zadať dopyt
Táto otázka slúži k overeniu, či sa nejedná o spam.